Mistrzostwa Polski LONG RANGE

Mistrzostwa Polski LONG RANGE

Gratulacje dla Sławka zawodnika KS Strzelec Żyrardów za zdobycie Tytułu Mistrza Polski oraz dwóch Tytułów V-CE Mistrza Polski.
 
Mistrzostwa Polski Long Range Open
Slawomir Sip KS Strzelec Żyrardów Gratulujemy
W dniach 10-12 maja 2024 r. w Orzyszu odbyły się Mistrzostwa polski Long Range Open. Na tak ważnych zawodach nie mogło zabraknąć strzelców z klubu KS Strzelec Żyrardów. Oczywiście i nie zabrakło. Nasz klub reprezentował Sławomir Sip. Sławek od dawna zdobywał wysokie miejsca na zawodwch. Ale rok 2024 okazał się rokiem wyjątkowym. Ciężka praca oraz systematyczny trening przyniósł oczekiwane, bardzo dobre wyniki, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko. A oto i zdobyte miejca w tak prestiżowych zawodach:
– Konkurencja KING OF TANK 1 miejsce i Tytuł MISTRZA POLSKI 2024
– Konkurencja MAGNUM strzelana w pięcioboju na dystansie od 800 do 1175 m. 2 miejsce i Tytuł 1-VCE Mistrza Polski 2024 r.
– Konkurencja DŁUGI DYSTANS MAGNUM Strzelany na dystansie 1385 m. 3 miejce i Tytuł II-VICE Mistrza Polski.
Ale to nie koniec dobrych wieści. W klasyfikacji drużynowej Sławomir KS Strzelec Żyrardów z kolegą Krzysztofem z klubu AQUILA tworząc TEAM dwa razy stanęli na podium zdobywając pierwsze miejsca w konkurencji KING OF TANK oraz w konkurencji MAGNUM. Duże gratulacje dla Sławka z KS Strzelec Żyrardów za determinację oraz zdobyte miejsca na podium. Gratulacje także dla pozostałych zwycięzców Mistrzostw Polski oraz pozostałych zawodników za udział i popularyzowanie sportu jakim jest strzelectwo sportowe.
 
Skip to content